Pàgina d'inici  /  Notícies  /  CURTMETRATGES SELECCIONATS AL FEC FESTIVAL 2017
Seleccio2017

CURTMETRATGES SELECCIONATS AL FEC FESTIVAL 2017

El Comitè de Selecció del XIX FEC Festival ha comunicat la llista de curtmetratges seleccionats per a Competir en l’edició del 2017.

Agraïm a tots els directors participants, però l’espai del Festival és limitat i només en podem projectar uns quants.

En breu anunciarem els curtmetratges seleccionats al MINIMARKET.

Moltes gràcies a tots els participants. Us desitgem molta sort en el futur.

 

COMPETICIÓ        

Alles wird gut, Patrick Vollrath (Austria)

Betonzaj, István Kovács (Hungary)

Celebració, Pau Cruanyes, Gerard Vidal (Catalonia)

Cipka , Renata Gasiorowska (Poland)

Die besonderen fähigkeiten des herrn Mahler, Paul Phillipp (Germany)

Digital Immigrants , Dennis Stauffer (Switzerland)

Garden Party, F. Babikian, V. Bayoux, V. Caire, T. Dufresne, G. Grapperon, L. Navarro (France)

Home, Daniel Mulloy (UK England)

Il silenzio, Ali Asgari, Farnoosh Samady (Italy)

Import, Ena Sendijarevic (Netherlands)

Kommittén, Gunhild Enger (Sweden)

La buena madre, Sarah Clift (UK England)

La disco resplandece, Chema García (Spain)

La laine sur le dos, Lotfi Achour (France)

Le bleu blan rouge, Josza Anjembe (France)

Limbo, Konstantina Kotzamani (France)

Mattia sa volare, Alessandro Porzio (Italy)

Prima noapte, Andrei Tanake (Romania)

Renovable, Jon Garaño, Jose Mari Goenaga (Spain)

Rol, Hammudi Al-Rahmoun (Catalonia)

Saatanan Kanit, Teemu Niukkanen (Finland)

Szabó Úr, Áron Ferenczik (Hungary)

The absence of Eddy Table, Rune Spaans (Norway)

TimeCode, Juanjo Giménez (Catalonia)

Ungar, Nanna Krístin Magnúsdóttir (Iceland)

 

PANORAMA

112 Pizza, Elefterios Zacharopoulos (Belgium)

A new home, Ziga Virc (Slovenia)

Bellissima, Alessandro Capitani (Italia)

D’après une histoire vraie, Cédric Prévost (France)

Halko, Teemu Nikki (Finland)

Le plombier, Xavier Serón, Méryl Fortunat-Rossi (France)

Operation commando, Jan CZARLEWSKI (Switzerland)

Un état d’urgence, Tarek ROEHLINGER (Germany)

Univitellin, Terence Nance (France)

Vampiro, Álex Montoya (Spain)

 

PANORAMA CAT

Cavalls morts, Marc Riba, Anna Solanas

Extraños en la carretera, Carlos Solano

Graffiti, Lluís Quílez

Identity parade, Gerard Fréixes

Morning Cowboy, Elena Pomares, Fernando Pomares

Norte, Javier García

The missing part , Salvador Sunyer

Tiger, Aina Clotet

Tags: ,
0 comentaris

Deixa un Comentari

Vols unir-te a la discussió?
No dubti en contribuir!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà


*

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>